Партнерам

Шановні панове,

Дякуємо за інтерес до нашої продукції. Mebli Striy. Ми маємо багаторічний досвід поставок виробів на ринок України . В цьому році Mebli Stryi пропонує широкий асортимент меблів для продажу в Україні.

Ми пропонуємо наступну схему роботи:

1. Гуртові ціни.
Для придбання нашого товару по гуртовим цінам вам необхідно підписати договір співпраці який обмовить наші подальші дії.
2. Термін виконання замовлення.
Для отримання товару в наступному місяці, треба оформити замовлення до 20 числа поточного місяця. Після 3-4 місяців роботи ми зможемо разом з Вами спланувати Ваш можливий обсяг продажу для скорочення терміну виконання до 2-3 тижнів.
3. Підтримка продажу товарів.
Ми готові на платній основі надати Вам необхідну кількість рекламного матеріалу, а саме : зразки підфарбування, тканини, буклетів. Ця діяльність не має для нас комерційного характеру, Ви лише компенсуєте наші витрати. Після оплати першого замовлення ми розмістимо Ваші реквізити на нашому сайті, а також будемо використовувати їх при проведенні рекламних компаній у засобах масової інформації.
4. Оплата замовлення.
50% аванс при розміщенні замовлення, 50% до завантаження.
5. Транспортування.
Ви можете отримувати Ваші замовлення на наших складі в Стрию (Львівська область). По домовленості ми можемо організувати Вам доставку власним транспортом на місце призначення.
6. Гарантії, рекламації.
Ми беремо на себе зобов’язання по гарантійному супроводженню нашої продукції на протязі 18 місяців з дня продажу кінцевому споживачу. Для цього надамо гарантійні талони. Всі рекламаційні випадки, які сталися по вині виробника будуть врегульовані при наступній поставці. При необхідності ми можемо розглянути спеціальні умови гарантії.